Matka Kolumba
Wtorek, 23 stycznia 2018 r. imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy | Wtorek II tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Bł. Wincentego Lewoniuka i 12 Towarzyszy

AKTUALNOŚCI

JERYCHO W WIELOWSI

Już po raz jedenasty rozpoczynamy modlitewne czuwanie JERYCHO, w macierzystym domu Zgromadzenia w Wielowsi. W dniach od 11-18 marca podejmujemy siedmiodniową adorację Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie. To dla Niego spalała się w miłości i ofierze nasza Matka - Czcigodna Sługa Boża Matka Koluma Róża Białecka.

Czuwając na modlitwie, będziemy prosić Pana o dar Jej rychłej beatyfikacji. Przez Jej wstawiennictwo każdego dnia w  naszych klasztorach polecamy Bogu wiele intencji, trudnych spraw, gorących próśb i modlimy się, z tymi wszystkimi, którzy proszą o Jej pomoc. Wierzymy, że nastąpi ten moment, że Pan Bóg objawi świętość życia Matki Kolumby, że cały Kościół bedzie mógł poznać przyklad Jej życia oddanego Bogu i ludziom. A tym roku przypada 130 rocznica Jej urodzin dla nieba.
Przez odmawianie w tych dniach modlitwy o beatyfikację, łączmy się duchowo, z tymi, którzy przybędą do Wielowsi na czuwanie i wspólną modlitwę. Przyzywajmy wstawiennictwa Sł. Bożej z żywą wiarą i ufnością, że zostaniemy wysłuchani. Polecajmy konkretne osoby i ich sprawy.

MODLITWA O ŁASKĘ BEATYFIKACJI SŁUGI BOŻEJ MATKI KOLUMBY BIAŁECKIEJ

Wszechmogący, Wieczny Boże, Tobie przez ręce Maryi poświęciła siebie Sługa Boża Matka Kolumba, która żyła jedynie dla Jezusa w Eucharystii. Proszę Cię, naucz mnie za Jej wzorem być wrażliwym na działanie Ducha Świętego, stale trwać i postępować w pobożności eucharystycznej i gorącej miłości dla Matki Twego Syna. Wejrzyj na żarliwość Jej oddania się Tobie i udziel mi przez Jej wstawiennictwo łaski..., o którą Cię proszę. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo... Chwała Ojcu ...

Sługo Boża Matko Kolumbo - czuwaj nad nami!

odsłon: 587 | aktualizowano: 2017-03-10 21:28 |

Zgromadzenie Sióstr
św. Dominika

Al. Kasztanowa 36, 30-227 Kraków tel. (0-12) 4252405
domgen@dominikanki.pl

© 2010 - 2018 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone