Matka Kolumba
Poniedziałek, 20 listopada 2017 r. imieniny: Anatola, Edyty, Rafała | Poniedziałek XXXIV tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Rafała Kalinowskiego

AKTUALNOŚCI

Koncert Eleni

W niedzielę 29.10.2017 odbył się Koncert Charytatywny w Domu Polskim w Calgary. Przybyło wielu ludzi, śpiewała Eleni, zarówno rytmiczne piosenki greckie, jak i polskie oraz religijne, szczególnie do Matki Bożej i św. Jana Pawła II.

Koncert podobał się bardzo, ludzie śpiewali też razem z Eleni. Po zakończeniu Koncertu, dzieci i młodzież, przygotowana przez sr. Terezję, w barwnych, ludowych, strojach, podziękowała Eleni za śpiew, również sr. Terezja podziękowała znanej piosenkarce, podkreślając cele Koncertu Charytatywnego: zebranie funduszy na działalność pro-life w Polsce oraz na dzieci z ubogoich rodzin na Wschodzie i misje w Afryce. Po Koncercie Eleni wraz z 5 towarzyszącymi Jej osobami, Jej ekipą artystyczną, przyjechała na kolację do Sióstr Dominikanek. Zostali też zaproszeni księża: Ks. Proboszcz Jacek i ks. Marcin. Atmosfera była radosna i miła. Goście dzielili się swoimi spostrzeżeniami, opowiadali o swojej karierze artystycznej. Dziękujemy Panu Bogu za ten niezwykły Koncert Charytatywny, ozdobiony pieśniami Eleni i za ofiary pieniężne. Niech Dobry Bóg wynagrodzi Ofiarodawcom.
                                                                                                               Siostry z Calgary

odsłon: 121 | aktualizowano: ponad tydzień temu, 2017-11-10 |

Zgromadzenie Sióstr
św. Dominika

Al. Kasztanowa 36, 30-227 Kraków tel. (0-12) 4252405
domgen@dominikanki.pl

© 2010 - 2017 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone