Matka Kolumba
Niedziela, 17 grudnia 2017 r. imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii | III Niedziela adwentu

AKTUALNOŚCI

Podwójne święto

21 listopada tego roku nasza wspólnota w Orzyszu przeżywała podwójne święto. Jak co roku w czasie Mszy św. w naszej kaplicy mogłyśmy wspólnie odnowić śluby zakonne. A drugi powód do świętowania to wyróżnienie dla naszej świetlicy środowiskowej KAJAK...

Jak co roku, w dniu ofiarowania NMP, w czasie Mszy św. w naszej kaplicy wspólnie odnowiłyśmy śluby zakonne. W czasie uroczystej Eucharystii miało miejsce poświęcenie ikony Matki Bożej Fatimskiej w naszej niedawno wyremontowanej kaplicy. Kolejnym powodem była uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień przyznanych przez Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbietę Rafalską dla Świetlicy Środowiskowej KAJAK, którą prowadzimy przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Uroczystość odbywała się w Warszawie w siedzibie Prezesa Rady Ministrów. Wraz z nami nagrodę odbierali: pani Ewa Kurzela, która od wielu lat jest zaangażowana w działalność naszej świetlicy oraz pan Burmistrz Orzysza - Zbigniew Włodkowski, który wystosował wniosek o wyróżnienie naszej Świetlicy

To wielka radość dla całej naszej społeczności orzyskiej oraz uhonorowanie pracy nie tylko sióstr odpowiedzialnych bezpośrednio za funkcjonowanie placówki, ale i tych wszystkich, którzy tworzyli i tworzą społeczność Świetlicy KAJAK: osób prowadzących zajęcia, uczniów naszej szkoły będących wolontariuszami, nauczycieli, którzy chętnie wspierają działania placówki i podejmują współpracę w ramach różnych akcji oraz rodziców.

odsłon: 176 | aktualizowano: ponad 2 tygodnie temu, 2017-11-25 |

Zgromadzenie Sióstr
św. Dominika

Al. Kasztanowa 36, 30-227 Kraków tel. (0-12) 4252405
domgen@dominikanki.pl

© 2010 - 2017 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone