Matka Kolumba
Niedziela, 21 stycznia 2018 r. imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory | II Niedziela okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Agnieszki

AKTUALNOŚCI

Zimowe rekolekcje - oferta LAST MINUTE

Szansa, by odpocząć przy Panu... szansa, by się spotkać... szansa, by podziękować... zapytać...
Rekolekcje ostatniej szansy tej zimy!

Kochane dziewczęta,
serdecznie zapraszamy na ostatni zimowy termin rekolekcji, podczas których uczestniczymy w Eucharystii, rozważamy Słowo Boże, można uczestniczyć w modlitwach naszej wspólnoty. Zależnie od potrzeby, służymy także rozmową.

Co ze sobą zabrać:
*śpiwór lub bieliznę do ubrania pościeli,
*Pismo Święte,
*różaniec,
*coś do pisania,
*PESEL,
*ważną legitymację szkolną lub studencką!!!
*dużo dobrego humoru i radości!!!
Opłatę za pobyt stanowi ofiara pieniężna. Trzeba przywieźć ze sobą śpiwór lub bieliznę pościelową. Udział w rekolekcjach należy zgłaszać do Siostry Rozalii, najpóźniej do soboty 18. lutego. Rozpoczynamy 20. lutego o godz. 17.00 – można przyjechać później, zależnie od połączeń. Rekolekcje kończą się sobotnim śniadaniem, ale można też wyjechać wcześniej, w zależności od połączeń. Czekamy na Twój przyjazd.
Dojazd do klasztoru w Krakowie: Dojazd do klasztoru w Krakowie: Od dworca Głównego, zarówno PKP jak i PKS, najlepiej dojechać autobusem nr 192 kierunek: CHEŁM.
Przystanek znajduje się na dolnej płycie dworca PKS (dworzec Główny Wschód) obok ruchomych schodów, który jest obok dworca PKP. Czas dojazdu do nas: ok. 20-30 minut. Trzeba wysiąść na drugim przystanku przy al. Kasztanowej, przystanek nosi nazwę Kopalina i jest to przystanek na żądanie. Po lewej stronie jest nasz klasztor. Wejście od ul. Kopalina.

odsłon: 357 | aktualizowano: 2017-02-16 22:24 |

Zgromadzenie Sióstr
św. Dominika

Al. Kasztanowa 36, 30-227 Kraków tel. (0-12) 4252405
domgen@dominikanki.pl

© 2010 - 2018 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone