
Odnowienie ślubów 2025 (II)
7 sierpnia, 2025
(Nie)zwyczajność Kapituły Generalnej
11 sierpnia, 2025Uroczystość św. Dominika jest w naszym Zgromadzeniu dniem, w którym siostry składają śluby wieczyste. Wczoraj, w kościele parafialnym w Tarnobrzegu - Wielowsi śluby złożyły Siostry: Dominika, Julia, Władysława i Zofia. We Mszy Świętej, której przewodniczył o. Wojciech Kowalski SI, towarzyszyli Siostrom zaproszeni kapłani, licznie zgromadzone siostry oraz oczywiście rodziny i przyjaciele. Profesję wieczystą przyjęła Matka Aleksandra.
Dziękujemy Bogu za dar powołania naszych Sióstr i życzymy im wierności w kroczeniu drogą dominikańskiego powołania.





















