
Pomóżmy dzieciom z Kumbo
13 maja, 2026
Dni Wdzięczności w Krakowie
26 maja, 2026Grupa Misie z Przedszkola Publicznego w Tyczynie zaprezentowała wyjątkowe przedstawienie z okazji imienin Matki Kolumby pod tytułem „Trzy siostry i jedno światło - historia Matki Kolumby Białeckiej”.
Dzieci z wielkim zaangażowaniem i wzruszeniem przybliżyły historię życia Matka Kolumby Białeckiej założycielki sióstr Dominikanek ukazując jej dzieciństwo, powołanie oraz drogę pełną wiary, dobroci i miłości do Boga. Przedstawienie było pięknym wyrazem pamięci, wdzięczności i wspólnego świętowania.














