parallax background

Jasełka w Calgary, Canada

22 stycznia, 2023
Prosimy o pomoc dla p. Barbary – Mamy naszej Siostry Jadwigi
10 stycznia, 2023
Kolędowanie Misyjne, Kraków
22 stycznia, 2023
Prosimy o pomoc dla p. Barbary – Mamy naszej Siostry Jadwigi
10 stycznia, 2023
Kolędowanie Misyjne, Kraków
22 stycznia, 2023

W Uroczystość Objawienia Pańskiego 8 stycznia 2023 w Domu Polskim w Calgary, Canada Siostra Salome we współpracy z Choreografami Polonijnych Zespołów Tanecznych, młodzieżą i dziećmi wystawiła Jasełka pt "Przybywa światło i chwała Pana" na podstawie scenariusza autorstwa Adama Szafraniec " Ach co za noc".

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznych Jasełkach. Dziękujemy wszystkim aktorom, Zespołom Polonijnym oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby te Jasełka odbyły się w tak pięknej oprawie: światła, muzyka- Marek Jelonek, Jacek Mrożek, Aleksandra Zyro, Krystyna Mierzwa.
Serdeczne podziękowania dla pani Wiolety Szelawa za opracowanie graficzne plakatu. Wspaniałą dekorację wykonali wolontariusze pod kierunkiem pani Edyty Pieczara. Zdjęcia i nagranie Jasełek zawdzięczamy pani Lisie Obodzinski oraz Janowi Owoc. Wyrażamy naszą wdzięczność pani Lucynie Wysocki z zespołem Pań i Panów z grupy parafialnej, za przygotowanie pysznych pączków. Serdecznie dziękujemy Stowarzyszeniu Polsko – Kanadyjskiemu oraz Stowarzyszeniu Polskich Kombatantów Koło #18 Calgary, za udostępnienie Sali Domu Polskiego. Dziękujemy również panu Krzysztofowi Barańskiemu, menadżerowi Domu Polskiego za współpracę. Dziękujemy obsłudze Domu Polskiego za serdeczne przyjęcie nas, szczególne podziękowania dla pani Teresy Białorucki oraz Elżbiety Kiegler. Wszystkim, którzy spędzili z nami to piękne niedzielne popołudnie serdecznie dziękujemy. Życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Matki Bożej w Nowym Roku 2023. Msza święta w intencji wszystkich aktorów i uczestników Jasełek odbędzie się w niedzielę, 5 lutego o godz.10:30. Zapraszamy!