parallax background

Nowy rok formacyjny

29 września, 2023
Postulat 2023
8 września, 2023
Rodzinne spotkanie
8 października, 2023
Postulat 2023
8 września, 2023
Rodzinne spotkanie
8 października, 2023

W nowym roku formacyjnym zapraszamy do udziału w wydarzeniach modlitewno-formacyjnych organizowanych przez nasze Siostry.

W pierwsze soboty miesiąca, od października do czerwca zapraszamy młodzież poszukującą ciszy i skupienia, pragnącą pogłębić lub odnowić swoją przyjaźń z Jezusem, zastanowić się nad swoim życiem lub po prostu być z Jezusem na nocne czuwania modlitewne do Białej Niżnej.

Więcej informacji na profilu facebookowym Dominikańskie Czuwania w Białej Niżnej lub bezpośrednio do s. Judyty tel. 509 630 280 lub e-mail: drogowskazop@gmail.com

Wszystkie kobiety zapraszamy na comiesięczne Sobotnie Sesje Samorozwoju. Jest to okazja do głębszego poznania siebie. Korzystamy z duchowości chrześcijańskiej i psychologii. Nazywamy to, co zniewala, i przyglądamy się temu, co daje ŻYCIE na drodze wzrostu. Wydobywamy bezcenny dar kobiecości, by cieszyć się sobą. Pracujemy wykładowo i warsztatowo, rozmową i milczeniem, śmiechem i modlitwą w przyjaznej przestrzeni Klasztoru Sióstr Dominikanek w Krakowie, a od tego roku również na LEDNICY!

Więcej informacji oraz możliwość zapisów TUTAJ