Kraków - Dom Generalny


al. Kasztanowa 36
30-227 Kraków
tel. 12 425-24-05
e-mail: domgen@dominikanki.pl

Delegatka do spraw ochrony dzieci i młodzieży:
Siostra Marlena Rogowska, Wikaria Generalna
tel. +48 505 919 071
e-mail: delegatka@dominikanki.pl

Numer konta bankowego:
Bank Pekao S.A. Oddział I w Krakowie
SWIFT PKOPPLPW
PL49 1240 1431 1111 0000 1047 9988 (konto złotówkowe)
PL38 1240 1431 1978 0000 1048 0001 (konto Eurowe)
PL41 1240 1431 1787 0000 1047 9991 (konto dolarowe USD)

 
 

Polska


Kraków


Dom Generalny


al.Kasztanowa 36
     30-227 Kraków

12 425 21 41
     12 425 24 05

domgen@dominikanki.pl
krakow@dominikanki.pl

Wielowieś


Dom Macierzysty

od 1861 r.


ul. K. Białeckiej 1
    39-400 Tarnobrzeg

15 822 05 19
wielowies@dominikanki.pl

Bieliny


od 1871 r.


ul. św. Wojciecha 8
    37-410 Ulanów

15 876-33-15
bieliny@dominikanki.pl

Tyczyn


od 1878 r.


ul. Św. Krzyża 3
    36-020 Tyczyn

17 229-12-67
tyczyn@dominikanki.pl

Nawojowa


od 1888 r.


ul. bł. Julii Rodzińskiej 1
    33-335 Nawojowa

18 445-71-46
nawojowa@dominikanki.pl

Biała Niżna


od 1895 r.


Biała Niżna 90
     33-331 Stróże

  18 445-05-81
  Siostra Dominika: 512 296 930
  bialanizna@dominikanki.pl

Nozdrzec


od 1903 r.


36-245 Nozdrzec 221

13 439-80-53
nozdrzec@dominikanki.pl

Jodłownik


od 1904 r.


34-620 Jodłownik 29

18 332-12-71
jodlownik@dominikanki.pl

Kielce


od 1917 r.


ul. Karczówkowska 15
   25-711 Kielce

41 346-17-25
kielce@dominikanki.pl
Specjalny Ośrodek Wychowawczy
Przedszkole "U Dominikanek"

Zaczernie


od 1918 r.


36-062 Zaczernie 732 C

17 855-20-68
zaczernie@dominikanki.pl

Broniszewice


od 1919 r.


Broniszewice 90
    63-304 Czermin

62 741-63-56
broniszewice@dominikanki.pl
www.broniszewice.dominikanki.pl
www.domchlopakow.pl

Mielżyn


od 1919 r.


ul. Szkolna 15, Mielżyn
   62-230 Witkowo

61 890-47-22
mielzyn@dominikanki.pl
www.dpsmielzyn.pl
www.domdziewczyn.pl

Rydzyna


od 1921 r.


ul. Kościuszki 53
    64-130 Rydzyna

65 538-05-39
rydzyna@dominikanki.pl

Inowrocław


od 1922 r.


ul. Plebanka 18
    88-100 Inowrocław

510 876 499
inowroclaw@dominikanki.pl

Orzesze


od 1945 r.


  ul. Św. Wawrzyńca 25
      43-180 Orzesze

  574 654 112
  orzesze@dominikanki.pl

Bobowa


od 1947 r.


ul. Kolegiacka 1 C
    38-350 Bobowa

bobowa@dominikanki.pl

Lipinki


od 1947 r.


38-305 Lipinki 9

13 447-71-02
lipinki@dominikanki.pl

Gdańsk


od 1948 r.


ul. Maryli 43
   80-123 Gdańsk

58 301-55-20
gdansk@dominikanki.pl

Kłodzko


od 1948 r.


Plac Kościelny 8
    57-300 Kłodzko

501 314 665
klodzko@dominikanki.pl

Krużlowa


od 1953 r.


33-325 Krużlowa 39A

18 445-19-99
kruzlowa@dominikanki.pl

Warszawa - Pyry


od 1955 r.


ul. Klubowa 6
    02-847 Warszawa

22 643-56-26
warszawa.pyry@dominikanki.pl

Poznań


od 1957 r.


ul. Kartuska 17
    60-471 Poznań

61 822-11-64
poznan@dominikanki.pl

Warszawa - ul. Zagórna


od 1980 r.


ul. Zagórna 5
    00-441 Warszawa

22 621-71-29
warszawa.zagorna@dominikanki.pl

Orzysz


od 1987 r.


ul. Zielona 43
   12-250 Orzysz

87 423-74-37
orzysz@dominikanki.pl

Wara


od 1988 r.


Wara 244
    36-245 Nozdrzec

13 444-06-28
wara@dominikanki.pl

Zakopane


od 1989 r.


ul. Za Strugiem 37
    34-500 Zakopane

18 201-33-60
zakopane@dominikanki.pl

Gdynia


od 1991 r.


ul. Miernicza 9
   81-527 Gdynia

58 664-87-66
gdynia@dominikanki.pl
przedszkolewgdyni@gmail.com

Rzeszów


od 1996 r.


ul. Dominikańska 15
   35-041 Rzeszów

17 860-91-44
rzeszow@dominikanki.pl

Warszawa - Al. Jana Pawła II


od 2000 r.


al. Jana Pawła II 80 D 13
    00-175 Warszawa

22 637-30-24
warszawa.jp2@dominikanki.pl

Piotrków Trybunalski


od 2013 r.


ul. Rycerska 3
   97-300 Piotrków Trybunalski

44 732-37-27
piotrkow@dominikanki.pl

Lednica


od 2023 r.


Pola Lednickie 1
    62-280 Kiszkowo

lednica@dominikanki.pl

 

Ameryka Północna


 

Justice


Dom Prowincjalny

od 1936 r.


Dominican Sisters

9000 West 81 Street
Justice, Ill., 60458, USA

(0-01/708) 458-30-40
provincialhouse@sistersop.com
sr.marianatalie@gmail.com
sr.helena@shaw.ca
www.sistersop.com

Calgary


od 1968 r.


Dominican Sisters

2108 Uxbridge Drive N.W.
Calgary, Alberta, T2N 3Z4, Canada

(0-01/403) 282-50-77
(0-01/403) 289-22-90
sr.salome1@gmail.com

Mountain Home


od 1996 r.


Dominican Sisters

1726 Pinetree Lane
Mountain Home, AR 72653, USA

(0-01/870) 425-37-90
(0-01/870) 425-55-53
sr.santinaop@gmail.com

Columbus


od 2013 r.


Dominican Sisters

2575 E Livingston Ave.
Columbus, OHIO 43209, USA

columbus.oh@sistersop.com
s.paulinaop@gmail.com
 

Kamerun


 

Garoua Boulaï


od 1987 r.


Soeurs de St. Dominique

Mission Catholique
B.P. 43 Garoua Boulaï; Cameroun–Afrique

00237\ 966-60-18
00237\ 987-24-92
rachelamariaop@wp.pl

Ngaoundéré


od 2004 r.


Soeurs de St. Dominiqe

Maison d’Accenil Missionnaire
B.P. 252, Ngaoundéré
Cameroun - Afrique

wojtowicznikola@gmail.com

Yaoundé


od 2011 r.


Archidiocèse de Yaoundé

B.P. 185 Procure générale des Missions
Communauté des Sœurs de St. Dominique
Casier nr 446  Yaounde, Cameroun – Afrique 

00237\ 655-89-89-52
alinaop@gmail.com
 

Europa


 

Mugnano


od 1975 r.


Suore Domenicane
    Casa de Cura "Villa dei Fiori"
    80018 Mugnano di Napoli, Italia

mugnano@dominikanki.pl

Rzym


od 1978 r.


Suore Domenicane
    Via Cassia 1791/N
    00123 Roma, Italia

(0-039/06) 308-923-29
rzym@dominikanki.pl

 

Wschód


 

Baranowicze


od 1992 r.


Siostry Dominikanki
      ul. Pionierska 31 A
      225320 Baranowicze
      obł. Brzeska, Białoruś

0-0375-1634/ 248-82
baranowicze@dominikanki.pl

Сёстры Дамініканкі

вул. Піянерская, 31а
225320 г. Баранавічы
Брэсцкая вобл, Беларусь

Mińsk
ul. Kozłowa


od 1994 r.


Siostry Dominikanki
      ul. Kozłowa 6/17
      220034 Mińsk, Białoruś

0-0375-17/ 284-44-44
minsk.kozlowa@dominikanki.pl

Сёстры Дамініканкі

вул. Казлова, 6/17
220034 г. Мінск.
Беларусь

Mińsk
ul. Nieżdanowoj


od 1997 r.


Siostry Dominikanki
      ul. Nieżdanowoj 48
      220040 Mińsk, Białoruś

0-0375-17/367-50-08
minsk.niezdanowoj@dominikanki.pl

Сёстры Дамініканкі

вул. Нежданавай, 48
220040 г. Мінск.
Беларусь

Bobrujsk


od 2008 r.


Siostry Dominikanki
      ul. Puszkina 113
      213826 Bobrujsk, Białoruś

0-0375/225/720743
bobrujsk@dominikanki.pl

Сёстры Дамініканкі

вул. Пушкiна 113
213826 Бaбруйск
Беларусь

Żółkiew


od 1994 r.


Siostry Dominikanki
      ul. Teslenka 1a
      Żółkiew, obł. Lwów
      Ukraina

0-0380-3252/ 22-817
zolkiew@dominikanki.pl

Сecтрu Домініканкu

вул. Тесленка, 1a
80300 ЖОВКВА, Львівска обл.
УКРАІНА

Czortków


od 1995 r.


Siostry Dominikanki
      ul. Chopina 1
      48500 Czortków, obł. Tarnopol
      Ukraina

0-0380-3552/227-95
czortkow@dominikanki.pl

Сecтрu Домініканкu

вул. Шопена 1
48500 ЧОРТКІВ , Тернопільска обл.
УКРАІНА

Ułan - Ude


od 2000 r.


Siostry Dominikanki
      670000 Ułan-Ude
      Skr. Poczt. 10705
      Rosja, Republika Buriacja

007-3012/42-09-11
ulan-ude@dominikanki.pl

Сестры Доминиканки

670000 г. Улан-Удэ
а/я 10705
Россия, Республика Бурятия

Błagowieszczeńsk


od 2014 r.


Siostry Dominikanki
      675000 Błagowieszczeńsk
      ul. Frunze 39/7
      Rosja, obłast Amurska

blagowieszczensk@dominikanki.pl

Сестры Доминиканки

675000 г. Благовещенск
ул. Фрунзе 39, кв. 7
Россия, Амурская область

Kaliningrad


od 2017 r.


Siostry Dominikanki
      236008 Kaliningrad
      ul.Niewskiego 78 B
      Rosja

kaliningrad@dominikanki.pl

Сестры Доминиканки

236008 Калининград
Ул.Невского 78 B
Россия